O mně

Dobrý den,vítám vás na mých stránkách a budu moc ráda, nebude-li vaše návštěva poslední.

neděle 25. března 2012

Nálepky na kufr.

Možná už některé z vás, milé dámy si pomalu začínáte plánovat svoji dovolenou.Některé z vás zavítají do našich luhů a hájů, jiné plánujete dovolenou  za hranicemi naší země. Možná si některé z vás vzpomenou, že kdysi bývalo dobrým zvykem, při poznávání nových krajů a zvláště hotelů  si přivézt na svém kufru hotelovou nálepku. Čím více váš kufr skýtal těchto nálepek, tím více  jste byly považovány za velké cestovatelky a kufr získal i tímto na zajímavosti a kráse.
A já bych vám chtěla dnes ukázat pár těchto krásných nálepek, které nás jen na chvilku přenesou do časů, které jsou už nenávratně v dáli.
                           Přeji vám, milé blogerečky pohodový týden.
                                                                         IVA

7 komentářů:

 1. Ahoj Iva, ja veľa necestujem, ale pamätám si ešte z detstva môjho strýka, ten mal nádherne polepený kufor. Škoda, že sa už nezachoval. Tie Tvoje nálepky sú určite vzácne.
  Aj Tebe krásny a pohodový týždeň.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné nálepky,nevím kde bych je sehnala,každý je má totiž přilepené na kufru,škoda,že se to už neprodává alespon jako černobílé nálepky,zdá se mi,že tan starý svět byl nádherný !Daja

  OdpovědětVymazat
 3. Ivuško, to je parádní sbírka! Úplně jsem se zasnila, myslím, že nejvíc bych chtěla teď asi do Nice :o)
  Krásný večer, pa Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Ivo,
  dneska jsi mi udělala radost nejen svým překrásným narozeninovým přáním u mě na blogu, ale i nálepkami na kufr. Ve mně se probouzí neuvěřitelná chuť cestovat a pročítat staré cestovatelské časopisy (ideálně ze třicátých let) jen zahlídnu malý růžek takové nálepky. A tady u tebe jsem se tedy dneska pořádně vyřádila a nainspirovala. ;-)
  Jsi zlatá!
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 5. To je náádhera, to byl hezký zvyk.

  OdpovědětVymazat
 6. Takový "samsonit", je nezajímavé zavazadlo, když není tak olepený, jako pravej papírák:-D
  Dobrý nápad:-D

  OdpovědětVymazat
 7. Ty jsou krásné! Tehdy mělo cestování jinou příchuť, bylo možná únavnější, ale nikam se nemohlo spěchat, tak se taková cesta jinak považovala. Mám ráda staré časy. Hezký víkend!

  OdpovědětVymazat