O mně

Dobrý den,vítám vás na mých stránkách a budu moc ráda, nebude-li vaše návštěva poslední.

neděle 3. září 2017

Zlatá Pecka - v Chrudimi.

Při brouzdání po internetu jsem před časem narazila na lákavou nabídku - koncert Spirituál kvintetu, kde jako host vystoupí Dagmar Pecková. V tu noc bylo rozhodnuto - koupila jsem lístky  a začala se těšit na Spirituál, který míluji a D. Peckovou, která má představit pomyslnou třešničku na dortu.
Přečetla jsem si i, že p.Pecková založila na konci minulého roku nový festival Zlatá Pecka, je rodačkou z Medlešic, které jsou součástí Chrudimi  a toto je první ročník.

Včera odpoledne jsem vyjeli do Chrudimi, kde jsem byla poprvé. Sobotní odpoledne a náměsti v Chrudimi je liduprázdné, tak to bývá v  malých městečkách - klidný sobotní den, otevřeno pár restaurací, kaváren . V krásné cukrárně jsme si daly dort s kávou a se zmrzlinou, kterou si dělají sami a byla výborná a potom jsme se šli projít po městečku. Moc se mi v Chrudimi líbilo, krásná zákoutí, domy - dýchala na mne pohoda a to mám ráda.Koncer se konal v Chrudimská besedě, kde na mne dýchly staré časy - krásný sál, bohatě vyzdobený a nádherné lustry.Koncert nezklamal, zážitek byl veliký. Publikum tleskalo, ale i zpívalo. Věřím, že se i na další roční Zlaté Pecky vypravím.
Kdo jste se dostal až na poslední obrázek tak ještě něco k nakousnutí.

Krásný zbytek  neděle , ale i celý týden všem milým návštěvám.
 IVA

9 komentářů:

 1. Ivuško,příští rok se určitě musíme na festivalu Zlatá pecka v mém rodné městě sejít. Marie

  OdpovědětVymazat
 2. Ivy, v Chrudimi jsem nikdy nebyla a Dagmar Peckovou bych si taky dala říct. Určitě zážitek, který stál za to. Měj se krásně.

  OdpovědětVymazat
 3. Iva ted nevim co je lepsi Mesta nebo dobrutky .Tece mnj voda do pusu vis mam rada neco dobriho
  Zdravim karin

  OdpovědětVymazat
 4. Ivuško, Chrudim je úžasné město a tento festival je skvělý počin. Doufám, že si za rok alespoň jeden večer taky užiju.
  Přeji krásné dny, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Ivo, v Chrudimi jsem nikdy nebyla, ale místo je to nádherné. A sál vypadá úžasně, takže věřím, že koncert musel být nádherný zážitek.
  Hezké září. D.

  OdpovědětVymazat
 6. Dagmar Peckovou mám moc ráda,musel to být krásný zážitek.Hezké dny přeji Věra

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Ivuško, v Chrudimi jsem ještě nebyla, ale na koncert s Dagmar Peckovou bych šla .
  Fotečky jsou nádherné, moc se mi líbí ty domy na náměstí.
  Mńamka na konec vypadá báječně.
  Ivuš, měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat