O mně

Dobrý den,vítám vás na mých stránkách a budu moc ráda, nebude-li vaše návštěva poslední.

sobota 29. dubna 2017

Energetická místa.

Minulý víkend jsem s kamarádkou navštívila Panenský Týnec, blízko města Loun. O tomto místu se povídá, že je silně energetické a tak jsem to jely vyzkoušet na vlastní kůži. Dočetla jsem se, že poztivní energii zde vnímají i méně citlivý lidé.

Pozitivní zóna v Panenském Týnci svým tvarem připomíná kříž. Spirituální síla se zde prý skrývá v kamenných zdech kostela. Známý psychotronik a spisovatel Stanislav Brázda naměřil v prostorách chrámu pozitivní zónu číslo 8, tedy nejsilnější, uzdravující. Nemusíte se bát, že byste místa s magickou energií nepoznali - nápovědou vám budou vyšlapané cestičky a "více ohmataná" místa na stěnách stavby. Pozitivní zóna zde tlumí deprese, přináší dobrou náladu, elán a radost ze života.Musím napsat, že je to další krásné místo naší vlasti, které jsem poznala.

Dalším zastavením byla obec Klobuky, kde se za obcí nachází další energetické místo v podobě menhiru.

Tomuto menhiru se také říká - Zkamenělý pastýř.

Zkamenělý pastýř (nebo také Kamenný muž, Kamenný pastýř, Zkameněnec, Zkamenělý slouha) v Klobukách je jednou z oblíbených turistických atrakcí. Kromě obyčejných turistů láká i nejrůznější zájemce o paranormální jevy, psychotroniky či novodobé šamany, protože mu je přisuzována energie potřebná k posílení a ochraně lidí. Kámen kolem sebe vytváří kruhovité ochranné energetické pole, které by mělo být schopné tlumit negativní zóny.

Nikdy jsem v energetických zónách nebyla a tak jsem byla zvědavá, jaké bude jejich působení na mne. Musím napsat, ze v Panenské Týnci jsem jednu chvilku cítila slabé brnění v nohou. a nic víc. Říkala jsem si, že asi nebudu tak citlivá, ale při zpáteční cestě  domů na mne padla velká únava, bolelo mne celé tělo, klouby, ruce. A když jsem přijela domů, musela jsem si lehnout a ze všecho se vyspat. Druhý den jsem již byla v pohodě. Kamarádka energetické zóny absolvovala bez  obtíží. 


Posledním zastavením bylo město Louny, kde jsem uviděla vystaveného před obchodem se starými věcmi, tohoto kouzelného koníka. Určitě musí být hodně starý a a bych pravdu řekla, takového jsem ještě nikdy neviděla. Snad se nám počasí umoudří a sluníčko se brzy ukáže v celé své kráse. Nevím jak vy, ale já se ho už nemohu dočkat. Milé blogerečky, přeji vám krásný víkend. 
           
                             IVA

7 komentářů:

 1. Ivuško, Panenský Týnec je místo, které důvěrně znám, i když zatím jen z fotek. Ale i tak jsem naprosto fascinována a věřím, že se tam brzo podívám. Nádherné fotky!
  Přeji hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Ivy, krásné fotky. Hezký příští týden. M.

  OdpovědětVymazat
 3. Ivi i já jsem Týnec navštívila a moc se mi tam líbilo..A je pravdou, že jsme pozitivní sílu při návštěvě pocítili všichni.. Bylo mi tam moc příjemně..A odpoledne docela vyčerpaně. Krásně jsi zachytila tento skvost.Mej se moc hezky a krásný máj ti přeji.Z❤

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Ivuško, je prima, že se výlet s kamarádkou vydařil. Udělala jsi nádherné fotečky. Doufám, že tam někdy podívám.
  Koník je parádní, moc se mi líbí.
  Ivi, měj se krásně a přeji pěkné májové dny.

  OdpovědětVymazat
 5. Ivuško, určitě to byl nádherný výlet. Fotky se mi moc líbí. Přeju Ti kásné jarní dny pro tvoření. M.

  OdpovědětVymazat
 6. V Týnci jsme ještě nikdy nebyli. Vypadá to tam podle fotek opravdu krásně. Asi to budeme muset v létě napravit.

  OdpovědětVymazat
 7. Ivo, krásná místa. Energie vyzařuje snad i z fotek, moc hezké. Podobný, nedostavěný klášter máme i v jižních Čechách, je to Kuklov.
  Přeji příjemné dny.

  OdpovědětVymazat