O mně

Dobrý den,vítám vás na mých stránkách a budu moc ráda, nebude-li vaše návštěva poslední.

čtvrtek 28. prosince 2017

Letos jsem poprvé upekla zázvorové sušenky. Zázvor mám ráda v čaji a tak jsem si říkala, že sušenky by mohly být chutné. Našla jsem na internetu recept, upekla  a nazdobila  bílkovou polevou. Dávala jsem je i  jako malý, jedlý dárek.  A světýlka svítila - tak to mám ráda.Děkuji vám milé blogerečky, za vaše milé komentáře. Moc jste mne jimi potěšily. 
                    IVA

8 komentářů:

 1. Zázvorky mám moc ráda, ale sama jsem je ještě nepekla. Moje rodina moc na sladké není.

  OdpovědětVymazat
 2. Ivo, zázvorové sušenky jsem ještě nejedla, ale určitě chutnají. Světýlka vypadají krásně, hlavně ten svícen je nádherný. Hezký večer. D.

  OdpovědětVymazat
 3. Ten svícen Ivo, ten je :-) a sušenky se určitě taky povedly, já je ale taky ještě nechutnala moc zdravím Margo

  OdpovědětVymazat
 4. Ivuško, já, milovník zázvoru, jsem je nikdy nepekla... Musím to napravit.
  Fotky svědčí o kouzelných Vánocích u vás!
  Měj hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Ivuško i já jsem závislá na zázvoru,ale sušenky jsem ještě nechutnala.Ráda vyzkouším...A ten svícen je tak nádherný.Krasny nový rok ti přeji.Z ❤

  OdpovědětVymazat
 6. Ivi,přeji ti vše NEJ!!! do nového roku a taky hodně štěstí,zdraví,pohodu a lásku.
  Daška

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Iva, vytvorila si krásnu sviatočnú atmosféru. Zázvorníky som ešte nepiekla, ale určite vyskúšam, zázvorový čaj milujem.
  Požehnaný nový rok prajem.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 8. Ivko, moc krásně to máš doma nasvícené, to je úplně pohádková atmosféra! :-) Jak jsme přes svátky u rodiny, do bytečku si stromeček nepořizujeme, ale povím ti, že mi to světélkování trochu chybí. :-) No, mám na okně svícen, tak svítím alespoň s ním...
  Zázvorky jsem dělala poprvé vloni a bohužel u nás neměly moc úspěch, ačkoliv při pečení krásně provonily byt. :-) Ani mně bohužel moc nechutnaly, přitom čaj se zázvorem a medem úplně miluju. Ale jsem ráda, že jsem je vyzkoušela.. :-) Ty je máš navíc krásně nazdobené!

  OdpovědětVymazat