O mně

Dobrý den,vítám vás na mých stránkách a budu moc ráda, nebude-li vaše návštěva poslední.

neděle 22. listopadu 2015

Lapač snů............

Lapač snů......................

Ať už lapače snů vznikly kdekoliv a jakkoliv, společné mají jedno, a to je zablokování přístupu negativní energie. Některé kmeny věří, že nezbavuje pouze zlých snů, ale i většiny zlých myšlenek všeobecně. Podle severoamerických indiánů lapač snů propouští dobré sny a špatné sny odhání. Měl by být zavěšený v místnosti, kde spíme nebo tam, kde potřebujeme zajistit klid a pohodu. Lapač snů v mnoha případech lidé využívají jako amulet, který chrání před negativní energií či zlobou z okolí a lze ho nosit při sobě pro štěstí.
Lapače snů se mi moc líbí, když byly děti malé , měly je zavěšené nad postýlkami. Lapače snů mají různé provedení a já jsem si udělala romantický.Použila jsem i staré perleťové korálky, které nosívala moje maminka.

Milé blogerečky, děkuji za vaše milé komentáře, přeji krásnou před adventní neděli - moc se nehoňte a užívejte klidu a pohody.
                                                    Iva

3 komentáře:

 1. Ivuško, je překrásný!
  Měj hezký večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Ivuško, lapač snů se Ti povedl , je parádní. Také už delší dobu o něm přemýšlím. Zatím zkusím nějaký menší.
  Měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Ivko,také jsem měla lapač snů,rámeček mi zůstal,tak si udělám nový,byl růžový a teď ho udělám také bílý,ten Tvůj je moc hezký a také využiji háčkované dečky,které mi leží v komodě....díky za inspiraci...Dája

  OdpovědětVymazat